Navrhujeme rodinný dom samostatne stojaci, murovaný, dvojpodlažný so sedlovou strechou a čiastočným podpivničením. Suterén navrhujeme polozapustený. Zastavaná plocha domu (bez terasy a náraďovne) je 146,6 m2, vonkajšie rozmery domu sú 11,45 x 14,50 m. Osadenie rodinného domu navrhujeme so zapustením suterénu tak, aby tým bol využitý terén na prekonanie výškového rozdielu polovice jedného podlažia. V suteréne navrhujeme podľa požiadaviek klienta technické priestory, práčovňu, a spoločenskú viacúčelovú miestnosť. Vstup do suterénu je iba schodiskom z prízemia (I.NP)

V prízemí I.NP navrhujeme dvojgaráž, prístupnú popod striešku ku vstupu tzv. „suchou nohou“, denné priestory domu – obývaciu izbu s terasou s výhľadom na okolie, spojenú s veľkou jedálňou, kuchyňu s komorou, denné WC, kúpeľňu a hosťovskú izbu. Ako pridružený priestor navrhujeme krytú obytnú terasu, kde bude možné podávať jedlá priamo z kuchyne, resp. jedálne.

Nočné priestory domu vrátane troch detských izieb, spálne a druhej izby hosťa navrhujeme v poschodí (II.NP). Spálňa bude mať vlastnú kúpeľňu, ostatné tri izby používajú spoločné hygienické zázemie delenej kúpeľne a záchodu.
Zrealizované v roku 2017